Bestyrelse - Fællesklubben MC

HUSK Der er Gløgg og Æbleskiver fredag den 15. december

Gå til indhold

Bestyrelse

Formand:Morten Gammelholmmorten@m-c-f.dk
Næstformand:Niller Fjerbækniller@m-c-f.dk
Kasserer:Kenneth Overvadkio@m-c-f.dk
Bestyrelesemedlem:Jan Thornfeldt Mortensen
jan@m-c-f.dk
Bestyrelesemedlem:
Ole Månssonole@m-c-f.dk
1. Supleant:Arne Riise Larsenriise@m-c-f.dk
2. Supleant:
Kim Markvardsenkim@m-c-f.dk
Fællesklubben MC ~ Telegrafvej 1A ~ 5800 ~ Nyborg
Tilbage til indhold